Banesën për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 83.97 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Shitet banesa 2+1 tek rruga Pajazit Islami në Fushë Kosovë.

Ndodhet në katin e 2-të të banimit me pamje nga Lindja&Jugu, me sipërfaqe totale 83.97 m².

Orgonizohet:Salloni ndenje me ambijent gatimi me dalje në ballkone, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe ballkoni.

Banesa është e gatëshme për banim gjatë vitit 2025-të, kontrata për këtë banesë bëhet me notar.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]