Banesën për shitje në Fushë Kosovë

770€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.09 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Pranë rrugës Anton Qeta, tek rreth rrotullimi kryesor në Fushë Kosovë shitet banesa 2+1, e gatëshëm për banim dhe e mobiljuar me fletë poseduse.

Banesa vjen me një vlerë shumë të mirë në treg për atë zonën me 770 eu m².

Banesa ndodhet në katin 1-të të një objekti mirë të orgonizuar.

Ka një planimetri të rregulltë, me një koridor në hyrje i cili bën ndarjen tek salloni ndenjës me kuzhinën e gatimit me depo, tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo&WC dhe një ballkon me pamje të lirë nga rruga dhe orjentimi lindje të diellit.

Objekti ku ndodhet banesa ka dy ashensor, me një vend parking të jashtëm jo personal.

Për një vizit në pronë apo për më shumë informacjone mos hezitoni të na kontaktoni!

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]