Banesën për shitje në Fushë Kosovë

89€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Garages
2

The space

  • Land Size: 113.5 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Në Fushë Kosovë në rrugën Hashim Hajdini,pranë rrugës së Pejës -M 9,shitet banesa 3+1.

Banesa ka sipërfaqe prej 113.5 m², me pozicjonim nga lindja-jug,dhe ndodhet në objektë ekzistues në katin e 8-të (i fundit)me dy ashensorë.

Orgonizohet me koridor të madhë hyrës që bën shpërndarjen në sallonë&ambient gatimi,tri dhoma gjumi, dy banjo,depo dhe dy ballkona.
Si dhe dy garazha për tri vetura.

Banesa është totalisht i investuar ,komplet e mobiljuar dhe shumë pak e banuar, njëra dhomë e gjumit me banjo&wc personale,mobilimi është bashkëkohore dhe elektoshtëpiaket nga markat më cilësore në treg.

Banesa ka fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri

Banesa shitet ashtu siq shihet në foto,dhe ka një qmim prej 88.500€ në total ,si dhe garazhat në qmim prej 22.000€.
Garazhat ndahen nga banesa,d.m.th munde ta merrni vetëm banesën!

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë,apo edhe për të tjerat që i kemi në dispozicjon për ju.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]