Banesën për shitje në Fushë Kosove

570€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 76 M 2
  • Year Built: 2009

Description

Ofrohet banesa për shitje 2+1 e gatëshme dhe e banuar, rruga Dardanija në Fushë Kosovë.

Ka një sipërfaqe totale prej 76 m² dhe ndodhet në katin e 8 të fundit,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga përëndimi-jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,dy dhoma dhe një banjo me wc.

Banesa shitet siq shihet në foto,qmimi i banesës është 570 eu m² qmim që negocijohet !

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]