Banesën për shitje në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 127.43 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje banesën që ndodhet në qytetin e Ferizajt.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 7-të ,me sipërfaqe totale prej 127.43 m².

Banesa është gatëshme gjatë vitit 2023.

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, tri dhoma gjumi, tri tualete,depo dhe një ballkonë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]