Banesën për shitje..

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 71.70 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Ofrohet banesa 1+1 për shitje në Fushë Kosovë-Bresje .

Ndodhët në katin e 2-të , me sipërfaqe prej 71,32 m² , e pozicionuarë nga oborri .

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë por me një mur ndarës,1 dhomë gjumi, banjo&wc dhe ballkoni.
Banesa ka edhe një depo në podrum prej 6.5 m².

Banesa është e gatëshme për banim, dhe ka fletën posduse.

Qmimi është 610 € m²!!
Banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]