Banesën për qiradhënje në Prishtinë

900€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 140 M 2
  • Year Built: 2008
  • :

Description

Në rrugën e UQK tek qafa,në objektin e Minimax në Prishtinë ,në një ndër zonat më të mira të Prishtinës jepet me qira banesa 3+1,e lëshuar  më parë me qira.

Banesa ndodhet në katin e 9-të me sipërfaqe prej 140 m²,të një objekti me administrim shumë të mirë,objekti ka siguri 24 orë,dhe e vëzhguar në qdo cep me kamera.

Banesa orgonizohet nga:

Në një dhomë ndenje,me këndin e gatimit,me pamje të lirë nga qyteti,me orjentim lindje-jug dhe me dalje në ballkon.

Tri dhoma gjumi,tri banjo dhe depoja.

Banesa ka edhe garazhen si pjesë të saj.

Banesa është komplet e mobiljuar me një stil të mirë dhe ka një qmim prej 800 eu në muaj .

Për më shumë informacjone ju lutem na kontaktoni:

TEL+383/049507502

+383/046507502

WEB:www.zekagroup.info

EMAIL:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]