Banesën për qiradhënje në Fushë Kosovë

280€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 86 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Afër qerdhes së shtetit në Fushë Kosovë buzë rrugës ,në një nga komplekset më të bukura të asajë zone,ofrojmë banesën për qiradhënje 2+1+2 banjo&wc.

Prona ndodhet në katin e 4-të ,dhe me pamje nga jugu.

Orgonizohet në një ambijent ndenje të bollëshëm me dalje në ballkon dhe së bashku me kuzhinë dhe trapezerija,2 dhoma gjumi, koridori i hapur dhe 2 banjo&wc.

Banesa është e mobiljau dhe e pa banuar më parë.

Qmimi i qiradhënjes është 280 £ në muaj,kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shume na kontaktoni:

Telefononi:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:info@zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona :
Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6-H45-Kati 1
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]