Banesën për qeradhënje në Fushë Kosovë-Bresje

300€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 93 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet me qera banesa me sipërfaqe totale 93,14m², banesa gjendet në Fushë Kosovë-Bresje me ndërtues Ardi Invest.

Banesa sheh nga dy anët veri-lindje, dhe ka këtë përbërje:Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dajle në ballkonë, dy dhoma të gjumit,një banjo&wc dhe depo.

Banesa është e re ,dhe e mobiljuar tash rishtas.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike .

Banesa ndodhet pranë rrugës M 9, pastaj ka KK Komunal i Fushë Kosovës, QMF, markete, qerdhe etj.

Qmimi i banesës është 300 eu në muaj si dhe muaj i garancisë.

Për më shumë na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]