Banesën në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 94.83 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Banesa ndodhet pranë magjistrales Vushtrri-Mitrovicë,në qytetin e Vushtrrisë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 2-të ,me sipërfaqe totale prej 94,83 m²

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditorë së bashku me kuzhinë,dhe dalje në ballkonë,2 dhoma gjumi, 2 banjo&wc dhe depo.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]