Banesën në Prishtinë-Emshir

119,000€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 104.5 M 2
  • Year Built: 2011

Description

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 3+1 në katin e 7-të ,me sipërfaqe totale prej 104.5 m².
Banesa ndodhet në lagjen Emshir afër Stacjonit të Autobusëve në Prishtinë

Banesa është e gatëshëm për banim dhe e mobiljuar tërësishtë,me një organizim të mirë dhe pamje nga veri-lindje.

Banesa ka fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri.

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.
Tri dhoma gjumi,me dalje në ballkone.
Dy banjo dhe depoja.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.
TEL:+383/049 507 502
+383/046 507 502
WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]