Banesën në Prishtinë-Arbëri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 108.18 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Banesa 2+1 për shitje në lagjen Arbëri, afër ish fabrikës të tullave në Prishtinë.

Një nga zonat më të mira të Prishtinës, me ndërtues Deshishku Construction.

Banesa ka këtë përbërje:
Qëndrimi ditore, dy dhoma gjumi, kuzhina me tryezari dhe dalje në ballkonë, dy banjo&WC.

Banesa është në një nga, ndërtimet më të mira në Prishtinë,me sipërfaqe totale 109,18 m².

Na kontaktoni:
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]