Banesën në Prishtinë

98,000€
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 119 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën 3+1,në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Objekti është në fazën e ndertimit, dhe pritet të përfundoje në gjysmën e dytë të 2023.

Banesa ka një sipërfaqe pre 119 m²,kati i 2-të dhe me orjentim shumë të mirë nga rruga jugu.

Banesa ndahet në këto njësi:

Qëndrimi ditor&Kuzhina,me dalje në ballkon,tri dhoma gjumi,dy banjo& wc dhe depo.

Qmimi është fiks 97.000 me mundësi pritje deri ne 36 muaj.

Mos hezitoni të na kontaktoni për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

TEL:+38349507502
+38346507502

Për më shume rreth nesh:

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D6 H45 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]