Banesën në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3

The space

  • Land Size: 100.3 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet nga Zeka Patundshmëri një super banesë në fazën e ndërtimit ku edhe pritet të përfundoje ne gjysmën e dytë të 2023,banesa gjindet në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Banesa ka100.3 m² dhe gjindet në katin e 10-të objektit.

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi ,ballkonë dhe dy banjo.
Banesa ka orjentim nga jugu.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ,ose na vizitoni në ambijentet tona të punës.
INFORMATAT:
+383/49 507 502
+383/46 507 502
www.zekagroup.info
Ulpiana D 6-H 45
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]