Banesën në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 101.04 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Nëse ende jeni duke menduar ,se ku do blini banesë,këtë problem ja u zgjedhim me një banesë në një objektë me një arkitektur moderne ,hapsira të bollëshme,parkingu, këndi i argëtimi për fëmijt tuaj.

Banesa gjindet në lagjen Prishtina e Re në rrugën Behar Begolli në Prishtinë.

Banesa ka një sipërfaqe prej 101.4 m² dhe në katin e 7,e pozicjonuar nga oborri,gjegjësishtë jugu.

Orgonizimi i banesës:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë dhedalje në ballkonë,dy dhoma gjumi dhe dy banjo.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D6 H3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]