Banesën në Prishtinë

750€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa 2+1 në rrugën Isë Kastrati afër Shkollë Milenjumi i Tretë në Prishtinë me sipërfaqe totale 85,5 M²

Banesa ndodhet në katin e 2 të objektit dhe pamje nga jug-përendimi.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,2 dhoma gjumi,1 ballkona dhe tualet.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2022.

Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]