Banesën në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 106.3 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Shitet banesa 3+1 në lagjen Mati 1,pranë rrugës Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka sipërfaqe totale 106.3 m²,dhe ndodhet në katin 8

Banesa orgonizohet në,qëndrimi ditor,së bashku me kuzhinë,tri dhoma gjumi,dy banjo, nje depo dhe ballkoni.

Banesa përfundonë në dhjetor të 2023 ,dhe marrëveshja për qmim dhe kushte të pagesës bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 45

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]