Banesën në Gjilan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 119.6 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën 3+1 në Gjilan, në katin e 6-të me sipërfaqe totale 119.96 m².

Banesa është e gatëshme për banim në fund të 2022 .

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .

Tri dhoma gjumi

Dy banjo dhe një depo

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]