Banesën në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 76.87 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2022

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri

Ofronë banesën në Fushë Kosovë në rrugën Eqrem Qabejë ,jo largë Shkollës Fillore Mihail Grameno
Banesa gjindet në katin e 5 dhe me 76,87 m²,me pamje nga Veri-Lindja

Banesa ëshë e gatëshme për banim.
Banesa orgonizohet në:
Qëndrimi ditor& Kuzhina
Dy dhoma gjumi
Një banjo me wc depo dhe ballkoni
INFORMATAT:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Për më shumë rreth nesh:
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]