Banesën në Fushë Kosovë për shitje.

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 123.28 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje banesa 3+1 me sipërfaqe prej 123,28 m²,në rrugën Pajazit Islami,zona ku ndodhet banesa ka nje pamje të mirë të qytetit.
Banesa ndodhet në katin e 1-të dhe e gatëshme për banim në muajin tetor të 2023.
Është e orgonizuar në tri dhoma gjumi,dy tualete,dhomë ndenje me kënd të gatimitdhe një ballkonë.
Banesa ka orjentim lindje-jug,qmimi dhe kushtet e pages bëhen me pronarin e banesës.
Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]