Banesen në Fushe Kosove-Bresje

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 96.4 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023
  • :

Përshkrimi

Banesa në shitje, 2+1 pranë rrugesë Faik Konica -Fushë Kosovë

Ndodhët në katin e 6-të, me sipërfaqe prej 96.44 m ² , e pozicionuarë nga jugu.

Banesa është e gatëshme në prill të 2023,dhe me dokumentcjon të rregulltë.
————-‐——————————————-
Qmimi i banesës është 600 eu m²
‐——————————————————–

Orgonizimi i banesës:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]