Banesën në Fushë Kosovë

620€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 84.40 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesa për shitje në Fushē Kosovë ndodhet në katin e 3-të,dhe ka një sipërfaqe prej 84.40 m²,të një objekti në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoje në fazën e dytë të vitit 2024.

Banesa ka orjentim nga lindja,dhe orgonizohet në një dhomë ndenjës me dalje në ballkonë dhe së bashku me kuzhinë me një ndarje,dy dhoma gjumi,dy tualete&wc.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]