Banesën nē Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 88.69 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesën për shitje 3+1 në katin e 7-të ,me sipërfaqe totale prej 88,69 m².

Banesa është e gatëshëm për banim dhe me fletë posduse dhe të mobiljuar,me një organizim të mirë dhe pamje nga përëndimi.

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.
Tri dhoma gjumi
Dy banjo dhe depoja.

Qmimi i banesës është 650 eu m².

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.
TEL:+383/049 507 502
+383/046 507 502
WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]