Banesën në Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.40 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

 

Banesa në shitje, 1+1 pranë rruges Uran Tmava në Ferizaj.

Ndodhët në katin e 7-të, me sipërfaqe prej 66.40 m ² , e pozicionuarë nga veri-lindje.

Banesa është e gatëshme në tetor të 2023,dhe me dokumentcjon të rregullt noterijal.

Orgonizimi i banesës:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë ,një dhomë gjumi,një  banjo dhe 1 ballkon

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1
Rruga Mark Dizdari
Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info