Banesën me qira

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesë 1+1 me qira në lagjen Eliza-Fushë Kosovë

Banesa gjendet në lagjen Eliza, e ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Cima Construction”.

Banesa është e re e pa banuar deri me tani dhe gati për shfrytëzim, ofron një ambient të mirë për banuesë.

Banesa ka sipërfaqe prej 62 m2, nxemja bëhet me kalda elektrike, kjo siguron një temperaturë konstante.

Gjithashtu orientimi i banesës në përëndim, kjo siguron ndriçim natyral të mirë gjatë ditës.

Banesa ka këtë renditje:
-1 Dhomë ndenje&Kuzhinë me tryezari
-1 Dhoma gjumi
-1 Terasë
-1 Ballkon
-1 Banjo

Për më shumë informata, na kontaktoni:

Tel:+383 [049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]