Banesë për shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 103.64 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet super banesë për shitje 3+1 në fazën e ndërtimit në lagjen Prishtina e Re,në rrugën Malush Kosova në Prishtinë.

Ka një sipërfaqe totale prej 103,64 m²,dhe ndodhet në katin e 7-të ,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga jugu.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenjës me këndë të gatimit dhe dalje në ballkonë,tri dhoma gjumi po ashtu me dalje në ballkonë, dy banjo me wc dhe depo.

Banesa ka edhe garazhen e vet e cila shitet në qmim të banesës.

Banesa pritet të përfundoje në fund e 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]