Banesë për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
3
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.20 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofrohet për shitje banesën , me sipërfaqe 91.20 m², e cili ndodhet në Prishtinë, me ndërtues Berisha Group.

Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.

Banesa orgonizohet:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinën.
Dy dhoma gjumi.
Dy banjo dhe ballkoni.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, mund ta shikoni qdo ditë pune,natyrisht me termin paraprak.
———————-‐———————————————

TEL:+383/049 507 502
WEB:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]