Banesë për shitje në Prishtinë

920€
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 94.8 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesën në lagjën Mati 1, në katin e 7 me sipërfaqe totale 94.80 m².

Banesa është me pamje nga jugu ,gjegjesishte nga rruga A,si dhe pritet të përfundoje në fund të 2023.

Banesa orgonizohet:

Qëndrim ditor me kuzhine dhe dalje në ballkon .

Dy dhoma gjumi

Dy banjo&wc

Banesa ka garazhen me qmim prej 6500

Qmimi është 920 eu m²,kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502
+383/046507502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]