Banesë per shitje ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 114.25 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Ofertë speciale nga Zeka Patundshmëri !

Ofrohet për shitje banesa 114.25 m²,në lagjen Veternik në Prishtinë, ndërtim i Roff Group, largë NGA Albi Mall vetëm 500 metra.

Banesa është e gatshme për banim gjatë vitit 2026-të.

Banesa orgonizohet:
Nga qëndrimi ditor, së bashku me kuzhinën dhe dalje në ballkon me orjentim nga lindja, tri dhoma e gjumit po ashtu nga lindja,dy banjo dhe depoja.

Mos hezitoni të na kontaktoni.

Tel:+383/49 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]