Banesë për shitje ne Fushe Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.75 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet banesa për shitje në rrugën Eqrem Qabej në Fushë Kosovë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga jugu.

Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, një dhomë gjumi dhe banjo&wc.

Banesa gjendet katin e 6-të dhe ka 59.75 m²,banesa është e gatëshme gjatë vitit 2024-të.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

Tel:+383/049507502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]