Banesë për shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 92 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofronë banesen e gatëshme për shitje në Fushë Kosovë,dhe ndodhet në rrugën Hajrullah Zymi.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 7-të tekinik me pamje nga lindja,me sipërfaqe totale prej 92 m².

Banesa disponone:

Ambijent ndenje së bashku me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkonë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës ,banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]