Banesë për qiradhënje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 95 M 2

Description

Banesë me 2 dhoma gjumi për qiradhënje në Fushë Kosovë.

Banesa gjendet afër rrugës Dardanija, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Chelsa Point”. Banesa gjendet afër marketit Eli Abi dhe Furrës Europa.

Banesa është tërësisht mobiljar përveq njëres dhomë të gjumit,dhe gati për shfrytëzim.

Banesa ka sipërfaqe prej 95 m², dhe nxemjen e kam me kalda elektrike.

Gjithashtu orientimi i banesës në jugu,me ndiqim natyral.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Dhomë ndenje së bashku me kuzhinë.
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Ballkon
| 1 Depo

Për më shumë na konaktoni:

Tel:+383[049] 507 503
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]