Banesë në Vushtrri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 66.84 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri 

Shitet banesa me siperfaqe prej 66.84 m² , kati I 5 -të me pozicjonim nga jugu, në magjistralen Vushtrri – Mitrovic , pran ishë stacionit të autobusve në Vushtrri.

Banesa ka kët  Renditje :

  • Qendrimi  ditor  me kuzhin
  • Një dhomë gjumi
  • Banjo&wc
  • Ballkon

Qmimi dhe kushte  e marrveshjes ,bëhen me pronarë të banesës  mundë ta shikoni gjdo ditë të punesë ,natyrishtë me terminë paraprakë .

Tel:+38349507502

+38346507502

Web:www.zekagroup.info

Email: info@zekagroup.info

ULPIANA  D 6 H 45 K 1 NR 8

RRUGA MARK DIZDARI

PRISHTINE  10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]