Banesë në shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
3
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 91.85 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Përjetoni kënaqsinë dhe komoditetin që ofronë banesa 3+1 në katin e 2-të ,me sipërfaqe totale prej 98.58 m².

Banesa është e gatëshëm për banim, në muajin Prill te 2023 me një organizim të mirë dhe pamje nga oborri

Banesa orgonizohet nga:
Qëndrimi ditor&Kuzhina dhe dalje në ballkone.
Tri dhoma gjumi
Dy banjo dhe depoja.

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesë ose edhe për të tjerat.
TEL:+383/049 507 502
+383/046 507 502
WEB:www.zekagroup.info
EMAIL:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]