Banesë në shitje në Fush Kosove

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 99.31 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Banesa për shitje në rrugën Eqrem Qabej në Fushë Kosovë, dhe ka një sipërfaqe prej 99.31 m², të një objekti në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoje në fazën e dytë të vitit 2024.

Banesa ka orjentim nga përëndim,dhe orgonizohet në një dhomë ndenjës me dalje në ballkonë dhe së bashku me kuzhinë me një ndarje,tri dhoma gjumi,dy tualete&wc.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës , mund ta shikoni qdo ditë të punës, natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]