Banesë në Prishtinë-Arbëri

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 89.96 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri ofron banesen 2+1 në rrugën  Ferid Curri në lagjen Arbëri në Prishtinë.

Banesa është e pozicjonuar në katin e 2 ,me sipërfaqe totale prej 89,96 m².

 

Banesa dispononë:

Qëndrimi ditor,me kuzhinë, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe ballkoni.

Banesa ka pamjen nga lindjen ,dhe pritet të përfundojë,ne gjysmën e parë të 2022

Banesa i perket nënkontratkorit të puneve në objekt.

Për më shumë informacione apo një vizite në këte prone na tel.shkruani apo edhe na vizitoni në zyret tona të punes.

Tel:+383/045319313 +383/043414141++383/49507502

www.zekagroup.info info@zekagroup.info

Mati 1 Rruga Muharrem Fejza

Prishtine 10000

Kosove

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]