Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 74.10 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Banesa ndodhet në rrugën Malush Kosova në lagjen Prishtina e Re,në Prishtinë me sipërfaqe totale 74,10 M²

Banesa ndodhet në katin e 3 të objektit dhe pamje nga jugu.

Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,një dhomë gjumi,1 ballkone dhe tualet.

Banesa është e gatëshme për banim në dhjetor të 2022

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]