Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 70.5 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në lagjen Arbëri në Prishtinë.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Jugu.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka dalje në ballkon,ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditës, një dhom gjumi dhe tualet.

Banesa gjendet katin e 1 dhe ka 70.5m²,banesa është në fazen e ndertimit.

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info

Web:www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]