Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 61.92 M 2
  • Year Built: 2021
  • :

Description

Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re,në PRISHTINË.

Banesa ndodhet nê katin e 3-të të banimit,banesa është e gatëshëm dhe e mobiljuar,dhe e pa banuar më parë.

Banesa ka një sipërfaqe prej 61.92 m² me pozicjonim nga veri-lindje.

Orgonizimi i banesës:

Nga koridori i cili bën shpërndarjen,në dhomën e ndenjës me kuzhinē dhe dalje në ballkonë.

Njê dhomë gjumi dhe dhe një banjo.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 5075 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]