Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Garages
1

The space

  • Land Size: 98.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Shitet banesa në lagjen Prishtina e Re,në PRISHTINË.

Banesa ndodhet nê katin e 5-të të banimit në një objekt I cili pritet të jetë i gatëshëm në fundë të 2022.

Banesa ka një sipërfaqe prej 98.5 m² me pozicjonim nga jugu.

Orgonizimi i banesës:

Nga koridori i cili bën shpërndarjen,në dhomën e ndenjës me kuzhinē dhe dalje në ballkonë.

Tri dhoma gjumi dhe dy banjo.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 5075 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]