Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 67.9 M 2
  • Year Built: 1979

Description

Shitet banesa 1+1+1 në rrugën Adem Ramadani në Prishtinë.

Zona ku gjindet banesa është afër qendrës ,përballë menses te studentëve.

Banesa ka 67,09 dhe gjindet në katin e 8 me orjentim nga Jugu,banesa është pa renovuar dhe dhe duhet renovohet.

Banesa ka fletën poseduse.

Banesa ka këtë orgonizim:

Qëndrimi ditorë,së bashku me trapezeri dhe kuzhinë me dalje në ballkonë.

Një dhomë gjumi

Një banjo

Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës .

Mos hezitoni të na kontaktoni,ose për për një vizitë në ambijentet tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpianë D 6 H 3 k 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]