Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 62.20 M 2

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën në rrugën Muharrem Fejza në lagjen  Mati 1,afër rreth rrotullimit të rrugës C.

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga lindja.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën, një dhomë gjumi,një tualete.

Ndodhet ne katin e 5 dhe ka 62.20 m²,dhe lëshohet në përdorim në dhjetor 2023

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:ww.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 3

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]