Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 165 M 2
  • Year Built: 2011

Description

Penthous&banesë 3+1,i gatëshëm për banim dhe i mobiljuar. Penthous&banesë gjendet në lagjen Mati 1,rruga Ahmet Krasniqi dhe pranë rrugës A në Prishtinë.

Penthous&banesa gjindet në katin e 9 të objektit,dhe me 165m²banim &teras,me orjentim nga lindja dhe përëndimi.

Pentohus&banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri me ballkon nga lindja,3 dhoma gjumi,2 banjo dhe depoja me pamje nga përëndimi.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më komode.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]