Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Year Built: 2017

Description

Banesën e gatëshme  2+1+2,,banesa gjendet në lagjen Tophane  përballë Shkollës Model në Prishtinë.

Banesa gjindet në katin e 2 të objektit,dhe me 87.20 m²,me orjentim nga Veri-Jug

Banesa orgonizohet nga dhoma e ndenjës &kuzhina me trapezeri,2 dhoma gjumi,2 banjo,depo dhe dy ballkona.

Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje,dokumentacjoni ne rregull me notar.

Zona mjaftë përshtatëshme,për të jetuar dhe ofron kushte për një jetë sa më  komode.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjesë bëhen me pronarë të banesës.

Për më shumë informacjone,ju lutem na kontaktoni:

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info.zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]