Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 81.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Ofrohet banesa 2+1,në lagjen Bregu i Diellit përballë kolegjit Ilirija në Prishtinë.

Objekti është në fazën përfundimtare të ndertimit,dhe pritet te perfundojë në dhjetor 2022.
Banesa ka sipërfaqe 81 m²,kati i 7 dhe me orjentim nga lindje-jug

Banesa ndahet në këto njësi:
Qëndrimi ditore+kuzhina
Dy dhoma gjumi
Dy banjo
Balkoni
Qmimi sipas marrëveshjes me pronarin e banesës.
Mos hezitoni e na kontaktoni,ose për një vizitë në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Për më shumë rreth nesh:
info@zekagroup.info

Zyret tona :

Ulpiana D6 Hymja 3 Kati 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]