Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 68.99 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Shitet banesa 1+1 në Prishtinë në lagjen Mahalla e Muhagjerëve.

Banesa ka sipërfaqe totale 68,99 m²,dhe ndodhet në katin 1-të.

Banesa orgonizohet në,qëndrimi ditor,së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi,një banjo, dhe ballkoni.

Banesa përfundonë në fundë të vitit 2023 ,dhe marrëveshja për qmim dhe kushte të pagesës bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

B b+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]