Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79.10 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën 2+1 në lagjen Mahalla e Muhagjrëve në Prishtinë

Banesa ka një sipërfaqe prej 79.10 dhe gjindet kati i 10,pamje nga lindja.

Orgonizimi i banesës:

Banesa ka një orgonizim të mirë,dhe ka pamje nga Jugu.
Hyrja e banesës bëhet në një koridor i cili mundëson shërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë dhe ka ndriqim të bollëshëm gjatë gjithë ditën, dy dhoma gjumi,dy tualete.

Ndodhet ne katin e 10 dhe ka 79,10 m²,dhe lëshohet në përdorim në Qershorë 2023

Banesa ka dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal
dhe është pronë e nënkontraktorit.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni.
——————————
Tel:+383/049507502

+383/046507502

Email:info@zekagroup.info
Web:ww.zekagroup.info
Ose në zyret tona në Prishtinë
Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]