Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 85 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2023

Përshkrimi

Shitet banesa 2+1 në rrugën Isë Kastrati afër Shkollë Milenjumi I Tretë në Prishtinë me sipërfaqe totale 85 M²
Banesa ndodhet në katin e 4 të objektit dhe pamje nga lindje-jug.
Orgonizuar në ambijentë ndenje me kuzhine të përbashkët,2 dhoma gjumi,1 ballkona dhe tualet.
Banesa është e gatëshme për banim në gjysmën në fundë të 2023.
Qmimi sipas marrëveshjesme pronarin e banesës.
Mos hezitoni të na kontaktoni ,ose për një vizitë në zyret tona.
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 K 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]