Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 112.9 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet banesa për shitje në fazën e ndërtimit,objekti gjindet në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Banesa ka sipërfaqe totale 112.9 dhe ndodhet në katin 6-të.

Banesa orgonizohet:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,3 dhoma gjumi,2 banjo, 1 depo dhe ballkoni.

Banesa përfundonë në dhjetor të 2023 ,dhe marrëveshja për qmim dhe kushte të pagesës bëhen me pronarin e banesës.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona të punës.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari

Ulpiana D 6 H 45

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]