Banesë në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 91.70 M 2
  • Year Built: 2021

Description

 

Zeka patundshmëri ofronë banesën e gatëshme për banim,të tilla banesa duan kohë të vijnë në treg.

Ndaj kap momentin,dhe bëhu pjesë e këtijë  kompleksi të bukur në lagjen Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi,përballë objktit të KK Prishtinës si dhe Ambasades të SHBA.

Banesa gjindet në katin e 5 të banimit,dhe me një sipërfaqe totale prej 91,70,me pamje Veri-Lindje.

Banesa ndahet në këto njësi:

Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë,2 dhoma gjumi ,2 banjo ,1 depo dhe ballkoni.

Qmimi dhe marrëveshja për këtë banesë bëhen me pronarin e banesës.

Mos hezitoni të na kontaktoni për këtë banesē,apo edhe banesat e e tjera që i kemi në tregë.

Kontaktet tona:
Tel:+383/049507502
Tel:+383/046507502
Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 45

Rruga Mark Dizdari

10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]